Документ-камера для ділових зустрічей

Всі звикли, що документ-камера – це прилад для сучасної освіти, але мало хто замислювався як цей прилад може допомогти в бізнесі.

Спочатку згадаймо що собою являє документ-камера.

Що таке документ-камера?

Не зважаючи на назву, документ-камера не лише для документів. Візуальний презентатор – проєктує об’єкти, предмети, явища або документи – на більшу аудиторію в режимі реального часу. 

Як бачимо, документ-камера призначена для проєктування відображення у більших масштабах. Контент значення не має.

Як документ-камера використовується в школі

Камера-сканер надає новий рівень наочності та візуалізації матеріалу, що особливо актуальне в період дистанційного навчання. У новому світі соціального дистанціювання документ-камера стає обов’язковою умовою сучасного класу і може використовуватися в різних навчальних закладах та ситуаціях. 

  • схеми та розбір граматичних структур;
  • трансляція щоденного розкладу уроків та позакласних занять;
  • відображення наукового експерименту чи проєкту на більшу аудиторію; 
  • демонстрація книги для колективного читання та обговорення;
  • математичні та геометричні закони;
  • збільшення деталей творів мистецтва. 

Це найпоширеніші ситуації використання документ-камери у навчанні. Провести аналогії та знайти області застосування док-камери для бізнесу не складно.

Ми вирішили звернути вашу увагу на дистанційну роботу, оскільки ця ситуація найбільш актуальна, враховуючи нинішню ситуацію.

Skype для ділових зустрічей з документ-камерою

Навіть в сучасному електронному світі трапляються випадки, коли ви хочете показати паперовий документ віддаленим учасникам наради. Наприклад, коли ваша команда переглядає архітектурні креслення, плани. Одним з найпростіших та найекономніших способів є підключення документ-камери до ноутбуку у залі засідань та відобразити вміст камери на робочому столі, а потім надати спільний доступ до робочого столу чи програми. Таким чином, у вас стає ноутбук чи ПК з двома камерами: одна фокусується на спікеру, інша на предметі обговорення. 

До того ж, документ-камери можна налаштувати під конкретну задачу. Збільшити окремий фрагмент чи показати цілісну картину.

Одним із головних факторів успішної роботи з документ-камерою, є зрозуміле та зручне для використання програмне забезпечення. Адже, окрім демонстрації об’єктів, документ-камера призначення для фото та відео фіксації, а також розпізнавання елементів та тексту.

Якщо ви обговорюєте якийсь документ і потрібно оперативно внести правки, функції документ-камери NEOR дозволяють розпізнати текст і вже на ноутбуці редагувати його. 

Чим зручна документ-камера при роботі з реальними об’єктами?

По-перше: реальний об’єкт можна розглянути з усіх боків. Навіть до найдрібніших деталей. Зум допоможе отримати найповнішу картину об’єкту для усіх учасників конференції. 

Що стосується того, яку камеру обрати краще – формат А3 чи А4. Тут все просто. Ваш вибір повинен залежати від потреб. Якщо ви плануєте тільки перегляд документів або невеликих фрагментів та деталей, краще оберіть А4. Такий вибір ще й заощадить ваш бюджет. З асортиментом документ-камер можна ознайомитися на сайті NEOR

До речі, зовсім скоро у нас з’являться нові моделі камер. Слідкуйте за анонсами на сайті та на сторінці в Facebook.

Якщо ви точно не можете сказати з елементами, яких розмірів вам доведеться працювати, краще перестрахуйтесь і оберіть камеру формату А3 і бажано з шарнірною конструкцією або гусячою шиєю.

Хочете зробити подарунок собі і колегам на новий рік, замовляйте документ-камеру NEOR!

Консультант допоможе обрати найкращий варіант для вас. Телефонуйте!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах