Цікаві ідеї для використання документ-камери в школі

Вчителі часто описують свою практичну роботу з документ-камерою, особливо це стосується мистецького класу. Документ-камери зараз можуть передавати зразки писемності та літератури, записувати відео, фотографувати тощо.

Індивідуальна робота стає командною роботою з документальною камерою, пропонуючи більш глибоке обговорення класу, більше взаємодії та посилення уваги. Уявіть можливості! Допоможіть своїм навчальним програмам з мистецтв підсилити деякі наші улюблені ідеї.

1. Удосконалити навички ведення конспектів

Якщо ви хочете збільшити кількість своїх кроків у  Fitbit, ви можете підійти до кожного окремого робочого столу, щоб зазирнути у зошити учнів. Але таким чином урок проходить надзвичайно швидко. Економте час і використовуйте документ-камеру, щоб показати найкращі прийоми ведення конспектів для всього класу. Скористайтеся док-камерою для проєктування конфігурацій технічних записів. Наприкінці уроку школярі можуть поділитися своїми нотатками через doc – камеру.

2. Порівняти рівень дитячої майстерності

Покажіть своїй групі діток точність ліній та кривих їх амплітуду за допомогою  документ-камери. Ця методика корисна не тільки для навчання письма, а ще й малювання та креслення. Документ-камера стане дієвим навчальним пристроєм для школярів будь-якої вікової категорії.

3. Досліджуйте глибше улюблені книги

Зберігати бібліотеку в класі можна, але поповнювати її дорого Документ-камера може вам в цьому допомогти. Скористайтеся док-камерою, щоб розширити наповнення уроку будь-якою книгою із бібліотеки чи власної книжкової полиці. Документальні камери дозволяють показувати та розповідати про літературу, яку читає клас. Учні можуть по черзі читати вголос зі сторінки однієї книги та слідкувати за класом, збільшуючи вільне володіння текстом. Продемонструйте основи анотації для середніх та старших класів. 

4. Досліджуйте світ 

Кожна книга – це джерело знань. Коли ви використовуєте документ-камеру на своїх уроках то вона стає ще доступнішою. Ця хитрість актуальна для вчителів молодших класів з частими моментами розповіді або з особливо великими розмірами класу. Кожен може побачити прекрасні ілюстрації та почитати разом із вами.

5. Допомагаєте дітям розібратися з будовою слова, речення, тексту

Робота над побудовою та стилем письмових творів дуже важлива для подальшого навчання та роботи. Дитина повинна вміти правильно та лаконічно викладати свої думки на папері. Що ж стосується літературно творчих дітей, то робота над створенням вірша чи твору буде зручнішою, якщо ви використаєте документ-камеру. По-перше, твір можна написати разом, кожен учень додасть свій абзац. Якщо у вашому класі ще й встановлена інтерактивна дошка, то це вдвічі спрощує завдання. Деякі документ-камери мають функцію розділення екрану. На одну частину можна вивести дитячий  твір, а на іншу – правила чи допоміжну інформацію

6. Створюйте продуманих, впевнених публічних спікерів

Документ-камера на уроці дає учням можливість встати і обговорити майже будь-яке питання. Коли ви використовуєте її для обміну учнівськими роботами, вирішення завдань класу чи правильної роботи, учні можуть підходити до документ-камери і по черзі керуючи дискусією. Навички презентації постійно процвітають при такому підході вчителя. Запишіть таку  презентацію на документ-камері на початку навчального року, а потім запишіть ще раз наприкінці року. Так ви зможете оцінити рівень учнівських публічних виступів.

Гнучка шия документ-камери дозволяє використовувати її як веб-камеру і для презентацій – продумуйте літературні дебати, математичні олімпіади та інші захоплюючі події в класі. Поділіться записом у соціальних мережах, щоб батьки та інші зацікавлені сторони могли отримати доступ до прямого перегляду або насолоджуватися згодом.

7. Досліджуйте пунктуацію

Документ-камера може демонструвати належні розділові знаки, в ході написання тексту. Учні можуть створювати власні речення під doc-камерою, і ви можете обговорити, який розділовий знак є правильним. Створіть власні речення та дозвольте учням підійти до doc-камери, щоб вставити правильні розділові знаки. Або покажіть одне і те ж речення, розділене трьома різними способами. Проведіть класне голосування, на якому із варіантів правильна пунктуація.

8. Вивчайте нові слова з документ-камерою

Словник та ваша документ-камера – це ідеальне поєднання для вчителя іноземних мов та взагалі будь-якого предмету зі складною термінологією. Покладіть словник під камеру, щоб учні могли знайти слова, зрозуміти їх значення та навчитися їх писати. 

Сподіваємось, що тепер ви більше розумієте можливості документ-камери та як вона спрощує навчання для вчителя. 

За консультацією стосовно характеристик та придбання камери, звертайтесь за телефонами вказаними на сайті або залишайте заявку і вам зателефонує менеджер.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах