Чому якісна акустика так важлива для закладів HoReCa

Chomu yakisna akustyka tak vazhlyva dlya zakladiv HoReCa

Найперше, пояснимо, що таке заклади HoReCa. Це Готелі, Ресторани та Кафе. 

Попри війну, ці заклада працюють, підтримують економіку та людей. Майже, у кожного є літні тераси і звідусіль лунає приємна музика.

Перейдемо до питання “приємна музика”. 

Звучання є важливою складовою атмосфери будь-якого закладу HoReCa. Якісна акустика впливає на загальне враження відвідувачів, забезпечуючи комфортну атмосферу та підсилюючи задоволення від проведеного часу. У цій статті ми розглянемо, чому якісна акустика є необхідною для закладів HoReCa і які переваги вона надає.

  1. Покращення звукового середовища: Якісна акустика допомагає створити приємне звукове середовище у закладі HoReCa. Завдяки правильній настройці та розміщенню динаміків, звук може розподілятися рівномірно по всьому приміщенню. Це дозволяє запобігти перекрученням звуку, ехо та неприємному відлунню. Гості зможуть насолоджуватись приємною музикою, спілкуванням без зайвого шуму або надмірної гучності.
  2. Підвищення комфорту: Якісна акустика допомагає створити комфортну атмосферу для відвідувачів закладу. Вона дозволяє контролювати рівень шуму і забезпечує оптимальну якість звуку. Гості можуть спокійно розмовляти без необхідності підвищувати голос. Це робить їх перебування більш розслабленим і приємним.
  3. Покращення візуального враження: На відвідувачів закладу впливає не тільки акустичне оточення, але і зовнішній вигляд акустичних систем. Якісна акустика може бути інтегрована у дизайн приміщення, що робить її непомітною для гостей. Це важливо, оскільки вона не відволікає від основного інтер’єру та естетичного враження від закладу.
  4. Покращення репутації закладу: Якісні акустичні системи є одним із чинників, який впливає на загальне враження від закладу. Гості цінують хороший звук та комфортне звукове оточення. Якщо заклад має добру акустичну систему, це створює позитивні асоціації з його ім’ям. Задоволені клієнти часто рекомендують заклад своїм знайомим та повертаються сюди знову.
  5. Покращення робочої ефективності: Для закладів HoReCa якісна акустика може мати прямий вплив на продуктивність працівників. Гучне, неякісне або дратуюче звучання може викликати напругу та зниження ефективності роботи персоналу. Звукоізоляція та правильний звуковий дизайн допоможуть забезпечити сприятливі умови для роботи працівників та підвищити їх продуктивність.

Усе це підкреслює важливість якісної акустики для закладів HoReCa. Вона створює комфортне та приємне звукове середовище для гостей, поліпшує загальне враження відвідувачів та сприяє позитивному сприйняттю закладу. Інвестування в якісну акустичну систему є важливим кроком для будь-якого закладу HoReCa, оскільки воно може позитивно вплинути на репутацію, задоволення гостей та продуктивність персоналу. В кінцевому результаті, збільшити прибуток закладу. 

Не вірете? Сходіть в кафе, де телевізор весить прямо за вашою спиною. Як швидко вам захочеться піти звідти? 

По-перше, телевізори не мають точних налаштувань звукових ефектів, як акустичні системи.

По-друге, рівень гучності налаштовують так, щоб було чути музику і в дальніх закутках закладу. Якщо джерело звуку одне, то зрозуміло, що сидіти на малій відстані від нього, просто, неможливо. 

В асортименті NEOR 2 акустичні системи. Одна з вбудованою камерою і мікрофоном, що більше підходить для онлайн-зустрічей. Інша 34 дюймова звукова панель Deep Bass має повночастотний гучномовець потужністю 40 Вт (4 * 10 Вт) і 2 басові мембрани з чітким стереозвуком. Не спотворює звук навіть при максимальній гучності.

Система об’ємного 3D звуку: розроблена за технологією DSP для чіткості та точності. Підтримує 3 режими звуку: режим новин, режим музики, режим фільму.

Обидві виконані в мінімалістичному, лаконічному дизайні, чорного кольору. 

Фізично – вони будуть непомітними у будь-якому закладі, але справлять найкраще враження на відвідувачів своєю роботою.

Замовляйте товар в каталозі сайту!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах