Чому все більше бізнесменів обирають документ-камери

Бізнес – в класичному розумінні слова, це вид діяльності, який приносить прибуток. Отже, бізнесмен – це людина, яка розуміється в питанні “як заробити?”.

Вони на 100% знають свою справу і постійно шукають можливостей оптимізувати роботу та заощадити. Логічно припустити, що документ-камера дає можливість або оптимізувати якість процеси або заробити кошти, а може і одне і інше. 

Що можуть документ-камери?

Документ-камери дозволяють наближати документи, книги чи невеликі об’єкти, щоб відображати їх на великих екранах колегам або учасникам конференції. 

Більшість, наприклад, можуть також знімати зображення або відео. Тож незалежно від того, чи говорите ви з метою навчання чи роботи, вони пропонують чудовий спосіб оживити ваш предмет (одна з причин, чому їх часто називають «візуалізаторами»).

Як ми вже з’ясували, документ-камери корисні не лише в школі, а й у кімнаті для переговорів чи конференц-залі. Як правило, ви також можете підключити їх до інструментів для конференцій, як Zoom і Google Meet. І вони також використовуються прямими трансляціями за допомогою таких інструментів, як OBS (Open Broadcaster Software). 

Логічно зауважити, що традиціоналісти віддають перевагу класичним веб-камерам. Ми ж пропонуємо пристрій 2в1. За допомогою документ-камери можна не тільки робити фото та відео-зйомку, а ще й оцифровувати документи. Тобто, ви заощаджуєте кошти на одному приладі і місце на робочій поверхні. Вам не потрібно ставити окремий планшетний сканер.  Якщо взяти до уваги, що документ-камера може сканувати документи до А2 формату – то це значна площа економії.

Їх також можна використовувати як зручний сканер документів, і вони, очевидно, набагато портативніші, ніж традиційні планшетні сканери. Документ-камери NEOR постачаються з програмним забезпеченням, яке здатне розпізнавати текст, штрих- та QR- коди. Присутня функція  OCR -оптичне розпізнавання символів.

document-camera

Приділимо особливу увагу документ камері на ділових переговорах, нарадах та мозкових штурмах.

За допомогою мінімальних налаштувань ви можете допомогти учасникам зустрічі, які не перебувають у кімнаті, відчути себе більш залученими до предмету дискусії, демонстрації чи мозкового штурму.

Поєднання матеріалів, які будуть представлені за допомогою документ-камери, з іншим вмістом, таким як слайди PowerPoint, дозволяє регулярно перемикати джерело медіа-контенту, що допомагає оновити увагу аудиторії. Для гібридної роботи та навчання документ-камера, підключена до комп’ютера, на якому запущено програму для веб-конференцій, допомагає забезпечити послідовну роботу та навчання як для учасників особистої зустрічі, так і для учасників онлайн-зустрічі. Це відбувається тому, що всі учасники сеансу бачать однаковий вміст на екрані, де б вони не були.

Переваги документ-камер для бізнесу

  • Достатньо просто помістити аркуш паперу під камеру, і все, що ви напишете або намалюєте, буде доступно іншим учасникам обговорення або збережено на вашому комп’ютері. 
  • Книги, iPad, ноутбук або тривимірний об’єкт можна розмістити під документ-камерою для перегляду.
  • Легко поділіться видом об’єкта великим планом, не передаючи його по аудиторії.
  • Швидкісне сканування документів. Потрібна усього одна секунда, щоб відсканувати документ до А2 формату.
  • Перетворення документа-зображення в документ-текст без додаткового програмного забезпечення. 

Використання документ-камери – це найшвидший спосіб, на сьогодні, для обміну та оцифрування інформації. Їх вибір досить широкий. Все залежить від ваших потреб та бюджету. Переходьте у розділ “Документ-камери” та обирайте потрібну.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах