Чому важливо зволожувати повітря в кімнаті

Chomu vazhlyvo zvolozhuvaty povitrya u kimnati

Мікроклімат в приміщенні – це важлива річ, яка впливає не тільки на фізичний стан, але й на емоційний. Ми не перебільшуємо. Читайте далі і Вам захочеться замовити один зі зволожувачів повітря NEOR


Як сухе повітря впливає на якість життя

Без перебільшення,  рівень вологості повітря, може істотно впливати на якість життя. Якщо повітря надто сухе, то крім сухості шкіри та подразнення слизових оболонок ти можеш помітити:

  • важкість дихання;
  • погіршення сну; 
  • часті електростатичні розряди;
  • кімнатні рослини в’януть та гинуть. 

Також через сухість повітря ти можеш відчувати головний біль й постійну втому. А людям з астмою чи алергією сухе повітря може значно ускладнити життя та загострити симптоми хвороби.  

Які існують різновиди зволожувачів

Існують два основних типи зволожувачів – ультразвукові та парові. 

Ультразвукові зволожувачі. Вважаються найбільш безпечними, оскільки вони виділяють холодний пар. У їхній структурі є мембрана, яка являє собою круглу сітку на верхній частині зволожувача. Під час роботи цього пристрою мембрана починає коливатися, і на неї подається вода. За допомогою ультразвуку мембрана розщеплює воду на мікрочастинки, які перетворюються на вологу. Під впливом високого тиску ця волога випаровується вгору та зволожує повітря.

Парові зволожувачі. Зараз майже не використовуються через те, що вони виділяють гарячий пар, який може спричинити опіки. У принципі, їхній механізм подібний до роботи чайника, оскільки вода в них також нагрівається і перетворюється в пар, тому використовуючи їх, слід дуже обережно, особливо якщо у вас є діти або домашні тварини.

Якщо говорити про ультразвукові та парові зволожувачі, то вони також можуть бути поділені на дві категорії за розміром: підлогові, які розташовані на підлозі і зволожують всю кімнату, та портативні.

Портативні ультразвукові зволожувачі, до яких належать усі зволожувачі повітря ТМ NEOR, можуть підвищити рівень вологості на 20-30% і підтримувати його протягом всього робочого часу. Зазвичай максимальний рівень вологості в приміщенні, який можуть забезпечити великі зволожувачі, становить 90%, а маленькі здатні зволожити повітря до 70%.

Найпростіший спосіб налагодити мікроклімат у кімнаті – це купити зволожувач повітря, але є й альтернативи

  • акваріум
  • кімнатні рослини, особливо ті, які потрібно часто поливати та оприскувати
  • гідрогель
  • вологе прибирання
  • провітрювання

Якщо ж вам потрібно з мінімальними зусиллями зробити внесок в здоров’я своєї сім’ї та дизайн помешкання, радимо звернути увагу на зволожувачі повітря NEOR. Майже уся лінійка виготовлена у білому кольорі, що додасть стилю та сучасності будь-якому приміщенню. Тим більше, що одна модель поєднує в собі і функцію обігрівача. Це максимально ефективний тандем – NEOR HUMI 4ML8 WT – розумне вкладення коштів.

Чому важливо зволожувати повітря в кімнаті

Зволоження повітря в кімнаті має важливе значення для забезпечення комфорту та здоров’я людей. Ось деякі причини, чому важливо зволожувати повітря в кімнаті:

Здоров’я дихальних шляхів: Сухе повітря може призводити до подразнення дихальних шляхів, особливо у випадку людей із схильністю до алергій, астми та інших респіраторних захворювань. Зволожене повітря допомагає зменшити подразнення та полегшує дихання.

Комфорт: В зволоженому середовищі люди відчуваються більш комфортно. Сухе повітря може призводити до відчуття сухості шкіри, горла і очей. Зволоження допомагає уникнути цього дискомфорту.

Захист від інфекцій: Вологе повітря може запобігати поширенню вірусів та бактерій. Сухе повітря може зробити слизові оболонки дихальних шляхів більш схильними до інфекцій та запалень.

Збереження меблів та інтер’єру: Сухе повітря може шкодити дерев’яним меблям, паркету та іншим матеріалам в кімнаті, роблячи їх схильними до тріщин та деформації. Зволоження допомагає зберегти інтер’єр в гарному стані.

Ефективність опалення: Зволожене повітря відчувається тепліше, ніж сухе. Тому вологе повітря допомагає зберегти тепло, що може знизити витрати на опалення.

Якість сну: Вологе повітря може сприяти здоровому сну. Сухе повітря може призводити до розладів сну та сну неякісного.

Збереження електроніки: Сухе повітря може бути шкідливим для електронних пристроїв, таких як комп’ютери і телевізори. Зволоження може допомогти підтримувати їх у нормальному робочому стані.

Загалом, забезпечення оптимального рівня вологості у приміщенні є важливою частиною створення здорового та комфортного середовища для проживання та роботи.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах