Чому у 21 ст. будь-яку роботу над документами краще проводити з документ-камерою

Папери і документ-камери

Паперова робота – це, майже, завжди рутинна робота, яка займає добру частину робочого часу. 

Документ-камера сканує документ навіть А2 формату усього за 1 секунду часу. Погодьтесь, досить вагома причина детальніше дізнатися про цей пристрій та спробувати його на своїх робочих задачах. 

Якщо із паперово-презентаційних робіт у вас тільки 1 листочок А4 в місяць, то сміливо можете закривати статтю або ж, суто з цікавості, дочитайте. 

Давайте розглянемо переваги нашої найпопулярнішої документ-камери в розрізі того, як вона може допомогти вам у роботі.

Переваги документ-камера NEOR NW1500AF:

  1. Розпізнає український текст. Окрім української, базове ПЗ розпізнає ще 16 мов. Тож, вам, точно, не доведеться завантажувати окрему програму для повноцінної роботи. Все отримаєте у комплекті з документ-камерою. 
  2. Оптичне розпізнання символів. Хто оформлював закордонний паспорт, бачив, що стаціонарний сканер може розпізнати QR-код (він належати до оптичних символів). Таку ж функцію можуть виконувати і наші камери. Як бачите, в центрах надання послуг – документ-камера теж знайде собі місце. 
  3. Сенсорне управління рівнями підсвітки. Щоб уникати темних плям на сканах та фото при яскравому освітленню, камера оснащена підсвіткою з трьома рівнями яскравості. Так, як документ камера – це сучасний портативний інструмент, то функціональні частини в неї сучасні. Якщо кнопка, то сенсорна. В плані безпечного транспортування, сенсорні кнопки краще, ніж традиційні, виступаючі механізми.
  4. Можна зберігати відскановані файли багатотомними архівами. Цю функцію оцінять бібліотекарі, секретарі суду, нотаріуси і інші працівники, де паперові носії знаходяться томами. 
  5. Можна працювати з об’єктами не більше формату А3. Але це тільки ця модель. Є моделі, які підтримують роботу з форматами від А4 до А2.
  6. Швидкість сканування 1 секунда. Цей параметр є однаковим для усіх моделей документ-камер.
  7. Живлення від USB комп’ютера. Вам не потрібна розетка поруч, не потрібно шукати додатковий фільтр. Камера працює від вашого ноутбука. Зручно, особливо, коли відсутнє світло, як було у нас декілька місяців тому.
  8. Функція запису відео. Про відео та ще й зі звуком читайте нижче.
  9. Спеціальний коврик у комплекті. А це не тільки приємний, а ще й необхідний атрибут. По-перше: ви завжди чітко розумієте де має бути розміщена камера, а де сканований об’єкт. По-друге: він має протиковзну підложку, що забезпечує додаткову стійність, як камери, так і елементів сканування.

Нагадуємо, що в асортименті NEOR є документ-камера з вбудованим мікрофоном. Тож ви зможете записувати відео зі звуком. Найкращий приклад – це створення відео-інструкцій. 

Навіть на перший погляд, функціональність документ-камер варта їх ціни. Купити документ-камеру – це вдале рішення, якщо на меті є підвищити продуктивність роботи та заощадити час.

За детальною консультацією звертайтесь за номером, що вказаний вгорі. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах