Чому NEOR MeetingPod S4K, а не вебкамера з мікрофоном

Відеоконференції для кожної компанії – це іміджевий момент, який потребує підготовки. Для якісного зображення та чіткого звуку пропонуємо новинку сучасної техніки – NEOR MeetingPod S4K

NEOR MeetingPod S4K – обладнання для проведення та організації онлайн конференцій з якісною аудіо та відео передачею. Стильний та компактний NEOR S4K стане ідеальним доповненням інтер’єру. Його розміри допоможуть бути непомітним, навіть на робочому столі. Ця багатоканальна акустична система вміщує в собі: вбудовану 4К-камеру, мікрофони, гучні динаміки та цифрові й бездротові інтерфейси.

Навіщо NEOR MeetingPod S4K, якщо є вебкамера?

Для роботи з вебкамерою потрібні додаткові елементи: акустична система та ноутбук чи комп’ютер. Це займає багато місця на робочому столі. NEOR MeetingPod S4K вміщує в собі усі згадані пристрої й може розміщуватись в будь-якому куточку кімнати.

Детальніше розглянемо характеристики та можливості NEOR MeetingPod S4K

Посередині MeetingPod знаходиться камера. Вона підтримує три формати: 4К (ultra HD), 1080р (full HD), і 720р (HD). Зображення може відповідати якості монітору. Кут огляду – 120°, що допомагає охопити більшу частину презентаційного поля, або показати велику кількість людей.

По боках камери розташовані динаміки. З кожної сторони їх по два, потужністю 15W. Співрозмовника буде добре чути, навіть у великому приміщенні.

Мітінгпод має вбудований високочутливий мікрофон та кругове підсилення звуку на 360°. Не потрібно сидіти перед мікрофоном. NEOR MeetingPod S4K уловлює звук на відстані до 5 метрів.

Саундбар із камерою працює від дротового та бездротового підключення. Функція Bluetooth передає аудіо файли через смартфон. Зверніть увагу: при бездротовому підключенні NEOR S4K працює як аудіосистема. Для онлайн конференцій потрібно увімкнути пристрій за допомогою USB або AUX кабелю. Не потребує додаткового програмного забезпечення.

Два способи встановлення обладнання для zoom конференцій: на інтерактивну панель, за допомогою спеціального тримача. Другий спосіб — закріпити на стіні.

В комплекті постачання: NEOR S4K, дюбелі, адаптер живлення, кабель USB та AUX, гарантійний талон та інструкція.

Кому стане у пригоді NEOR MeetingPod S4K

Для бізнесу

Холдинги та торгові мережі мають філіали у багатьох містах. Відео конференції значно розширюють можливості спілкування між начальником та співробітником. Створюють ефект присутності. Через обладнання для онлайн конференцій можна навчати співробітників, проводити співбесіди та швидко розв’язувати питання.

Завдяки MeetingPod можна знизити витрати на відрядженні. Уникнути проживання в готелях.Збільшити ефективність робочого часу, а не витрачати його на дорогу.

Онлайн зустрічі підходять не тільки великому бізнесу, але й маленьким підприємствам. Пандемія навчила працювати у домашньому режимі. Задля безпеки здоров’я працівників варто звернути увагу на онлайн наради. Для комфортного сприйняття інформації радимо використовувати камеру для зйомки 4К від NEOR.

Для навчання

Ефективність роботи викладачів, можна значно підвищити, якщо використовувати MeetingPod S4K. Відеоконференції допомагають зібрати групу із різних куточків світу та збільшити кількість слухачів. Лекторам легше виділити час для проведення лекції, ніж виділити цілий день, щоб прилетіти до місця зустрічі. Людям не потрібно витрачати гроші на дорогу, щоб послухати видатного спікера. Достатньо під’єднатися до відео зв’язку та навчатись у режимі реального часу.

У медицині

Якісне обладнання для онлайн конференцій — важлива річ у медицині. Використовують відео зв’язок задля збереження здоров’я. Онлайн консультації економлять час на транспортуванні. Також, деякі лікарі онлайн супроводжують операційні процеси. Особливо важлива річ для віддалених куточків країни.

***

Відеоконференції відносно новий вид робочих зустрічей. Його переваги очевидні: комфорт, економія та продуктивність. NEOR MeetingPod S4K задовольнить усі ваші потреби та змінить уявлення про онлайн зустрічі. MeetingPod зробить ваші презентації, ділові зустрічі якісними та професійними. 

На сайті neor.ua можна купити мітінгпод. Детальніше ознайомитись з характеристиками та подивитися відео огляд.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах