Чому і кому варто подарувати омлетницю

Якщо ви зараз в пошуках подарунків до свят родимо звернути увагу на нашу вертикальну електричну омлетницю.
Так, електричну, але це не вирок навіть в теперішній ситуації. Споживає вона мало, а готує щвидко.
Давайте розглянемо категорії людей, яким електрична омлетниця стане в нагоді:

  1. Мами, особливо, з дітьми молодшого віку, яких надзвичайно складно нагодувати.
  2. Люди, які дотримуються принципів здорового харчування.
  3. Чоловіки, у яких коронна страва – омлет. А це 90% чоловічого населення планети.
  4. Людям, які мають харчові обмеження, які стосуються методів приготування їжі.

Тепер ми знаємо кому варто подарувати омлетницю. Якщо у вашому списку немає таких людей – сміливо закривайте статтю. Хоча, ми впевнені в зворотному.
Тепер розглянемо, яку користь від омлетниці отримує та чи інша категорія людей.

Омлетниця вертикальна

Перша категорія – мами. Харчування маленької людини має бути корисним та повноцінним, а як нагодувати корисним вередуна – тільки дивувати. Яєчний рол з овочами у вигляді морозива на паличці – саме те, що потрібно і мамі і дитині. Корисно, смачно, незвично.

Ще одна причина, за яку мами люблять наші омлетниці – це зручність користування та простота у догляді.
Вам не потрібно зранку контролювати процес приготування. Влили яєчну суміш і займаєтесь своїми справами. Ніяких нервів стосовно «підгорить не підгорить».
Мити і зберігати прилад теж саме задоволення.

Друга категорія то ЗОЖники чи ППшники, як зручніше.З цими все просто – смажити тільки на антипригарних поверхнях з мінімумом олії, а краще взагалі без неї. Чаша омлетниці має антипригарну поверхню, а температурний режим приготування забезпечує утворення лише легенької кірочки на готовій страві.

Третя наша категорія має обмеження лише у кулінарних навиках. Основне, що їм цінно в омлетниці, що навіть забувши про неї на пів години – готова страва буде їстівною, а не чорними вуглями, як у випадку зі сковорідкою на плиті.

Четверта категорія – люди, які все життя вимущені відмовлятися від якихось продуктів або способів приготування. Наприклад при язвах та гастритах не можна вживати смаженого. Тобто і тут омлетниця виграє. ЇЇ температурний режим скоріше запікає продукти аніж смажить. В цій категорії, дійсно є люди, які забули смак омлету, саме з причини його техніки приготування. Вертикальна електрична омлетниця дозволяє зняти це обмеження.

Окрім того, в омлетниці можна приготувати не тільки яєчний рулет з овочами чи м’ясом, а ще й десерти.
Чудовий ягідний або шоколадний бісквіт до сніданку – що може бути краще. Знаємо, краще може бути тільки те, що на приготування того бісквіту ви витратили максимум хвилин 20, а поки заварювався чай – приготувався і бісквіт.

Встигніть замовити омлетницю в грудні та отримайте знижку!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах