Безкоштовні програми для 3D-моделювання для початківців (продовження)

Ця стаття – це продовження нашого попереднього огляду безкоштовних сервісів для 3d моделювання для початківців.

А ми підемо далі і розповімо ще про три сервіси, які допоможуть вам створювати власні тривимірні моделі, майже на професійному рівні.

Meshmixer

Meshmixer – це просте програмне забезпечення для 3D-моделювання, розроблене Autodesk. Воно дозволяє користувачам легко маніпулювати, додавати, зрощувати та об’єднувати 3D-моделі. Простіше кажучи, це як Adobe Photoshop для 3D-моделей або, як сказано на веб-сайті програмного забезпечення, «швейцарський армійський ніж» для 3D-об’єктів.

Це робить його приголомшливою програмою для початківців, особливо для тих, хто цікавиться 3D-друком. Чому? Ну, Meshmixer має функції, спеціально розроблені для будь-яких пристроїв для 3D-друку. Ви можете додати розміри конструкції, зорієнтувати модель на робочій області вашого 3d-принтеру та скористатися функцією перетворення в тверде тіло, щоб підготувати макет для 3D-принтера.

Він також ідеально підходить для людей, які використовують 3D-сканування, які хочуть оновити та відремонтувати 3D-моделі. Дивлячись на це з точки зору основного інструменту 3D-моделювання, Meshmixer має можливість редагувати, ремонтувати та оптимізувати будь-яку модель. У ньому також є різні інструменти для ліплення об’ємів і поверхонь, ремонт сітки, автоматичне вирівнювання поверхонь, а також різні способи аналізу та оптимізації вашої моделі.

У порівнянні з іншим програмним забезпеченням для 3D, існує більш крута крива навчання. Щоб отримати максимум від цієї програми, вам знадобиться трохи часу, відданості та терпіння, якщо ви хочете перейти від початківця до експерта. Найкраще, що з цим сервісом це абсолютно безкоштовно.

SculptGL

SculptGL вам сподобається. Особливо в захваті від цього додатку будуть учні. 

Замість того, щоб запропонувати вам розробляти все з нуля, це програмне забезпечення на основі браузера надасть вам грудку цифрової глини, яку ви зможете сформувати на свій смак за допомогою різних інструментів.

Програмне забезпечення включає основні необхідні інструменти та створює відчуття робочого процесу ліплення, але, будучи частиною безкоштовного програмного забезпечення САПР, кількість та складність об’єктів обмежені. Для тих, хто просто цікавиться 3D-ліпленням, SculptGL – чудова можливість. Якщо ви хочете підвищити рівень, вам слід спробувати ZBrushCoreMini.

ZBrushCoreMini

Створене з урахуванням нульових навичок 3d моделювання. Наступник популярного програмного забезпечення для 3D-моделювання Sculptris, ZBrushCoreMini, був перероблений з нуля і включає більшість функцій, доступних у Sculptris Pro. Так, ви правильно зрозуміли. Платити не потрібно. Можна скористатися іншим сервісом, який дуже схожий. 

ZBrushCoreMini дещо унікальний як програма для ліплення, що дозволяє користувачам редагувати сітки за допомогою мазків пензля. По суті, користувач починає з грудочки глини, яку потім можна ретельно змінити, використовуючи 8 різних інструментів. Вони дозволяють додавати, згладжувати, віднімати, надувати, прищипувати або полірувати вашу «віртуальну глину». Ви також можете скласти карту та намалювати текстури після того, як закінчите формувати свою скульптуру.

Сподіваємося, вам сподобалися всі три додатки. Не забувайте ділитися корисною інформацією з друзями, а нам ставити ❤.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах