Безконтактний санітайзер для безпеки відвідувачів

Сучасні умови змушують людей більш уважно ставитися до питання санітарних норм. В кожного з нас в сумці\машині\ робочому місці з’явився антисептик та антибактеріальні серветки. Намагаємось зайвий раз не торкатися до поверхонь та частіше мити руки.  

З громадськими місцями – ситуація складніша. Там почали з’являтися дозатори з антисептичною рідиною. Механічні або сенсорні.  Давайте розглянемо обидва варіанти. 

Механічні. Прості в експлуатації, дуже часто без додаткового корпусу, просто ємність антисептику з дозатором. Перевагою такого виробу є його ціна. А от суттєвий недолік – кожен доторкається до корпусу. Це може спричинити перехресне інфікування.

Сенсорні. Спрацьовують на деякій відстані від дозатору. Простий і безпечний для використання дезінфектор. Виключає ризик інфекційної перехресної контамінації завдяки відсутності контакту рук з дозатором. Вони можуть розміщуватися на стійці, стіні чи будь-якій горизонтальній поверхні. Детальнішу інформацію про безконтактні дезінфектори перегляньте тут.

Загалом, більш зручним, ефективним для громадських закладів є безконтактні прилади.  

Що ви повинні знати

 • Поверхні, до яких часто торкаються руками, найімовірніше забруднені. Сюди входять дверні ручки, поручні, кнопки ліфта, вимикачі світла, ручки шафи, ручки кранів, столи, стільниці та електроніка.
 • Ми не знаємо точно, скільки часу вірус, що викликає COVID-19, живе на різних поверхнях. Однак дані свідчать, що він може жити на предметах і поверхнях від кількох годин до днів, залежно від типу поверхні.

Завоюйте довіру клієнта, ефективно дбайте про його безпеку!

Безконтактний автоматичний пристрій для дезінфекції рук забезпечує оптимальний захист для ваших клієнтів та працівників. Він поєднує в собі можливості сенсорного рішення із простим захистом (безконтактна дезінфекція рук). 

В сенсорних дезінфекторах NEOR використовуйте будь-який рідкий дезінфікуючий засіб, який можна легко та швидко поповнити. Адже їх конструкція заливна, що значно полегшує обслуговування приладу. 

Чому варто обрати саме безконтактний дезінфектор?

 • максимальна безпека клієнта;
 • надзвичайна простота використання та обслуговування;
 • мобільність;
 • зручний та стильний формат;
 • можливість регулювати дозу розпилення антисептику;
 • підходить для різних сфер застосування. Не важливо, кафе, офіс чи завод;
 • максимально ефективний у місцях масового скупчення людей;
 • проста заміна елементів живлення (можлива й робота від мережі);
 • доступні різні варіанти розміщення.

Вибирайте засіб, що очищає та дезінфікує

 • Під час чищення та дезінфекції громадських приміщень вибирайте засоби, які одночасно очищають та дезінфікують. Виникли труднощі у виборі такого засобу – Звертайтесь! Порадимо якісний, а головне сертифікований товар.
 • Очищення милом (або миючим засобом) та водою зменшує кількість мікробів на поверхнях. Засоби для чищення не обов’язково вбивають мікроби, але очищення може видалити мікроби та зменшити їх кількість. Це може зіграти свою роль у зменшенні ризику розповсюдження інфекції.
 • Дезінфікуючі засоби вбивають мікроби на поверхнях за допомогою хімічних речовин.

Потурбуйтесь про своїх клієнтів! Замовляйте безконтактний пристрій для себе та своїх клієнтів. 

В асортименті NEOR є моделі на 5 та 1 літр. Корпус пристрою може бути пластиковий або металевий. Телефонуйте, менеджер підкаже оптимальний варіант для вашого закладу.

В комплекті з дезінфектором можемо запропонувати інфрачервоний термометр –  NEOR IRT1 для вашого закладу. 

Чекаємо на ваші звернення!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах