Безконтактный дезінфектор для рук

NEOR C2 – безконтактний дезінфектор для рук – апарат, який гарантує повне знищення будь-яких хвороботворних бактерій на шкірі за лічені секунди. Це інноваційний сенсорний санітайзер. Використовується для оперативного опрацювання рук антисептиком.

Конструкція та принцип дії

Сенсорний дозатор антисептику NEOR C2 – це компактний за габаритами пристрій, 160 сантиметрів у висоту, 40 сантиметрів завширшки, який логічно встановити біля стіни при вході в приміщення. Працює від мережі – напруга живлення 220В або можливо виготовити із живленням від акумулятора. 

У верхній частині апарату на зручній висоті знаходиться камера дезінфекції. Дезінфектор для рук спрацьовує автоматично, як тільки кисті людини потрапляють під сенсорний датчик. Як антисептичний препарат використовуються не гелеві речовини, що знищують бактерії та не приносять шкоди шкірі. 

Де можна встановити санітайзер?

Дезінфектор для рук – апарат майбутнього. Це пристрій по-справжньому відповідає вимогам технологій XXI століття. Він буде доцільним для наступних установ:

  • медичні заклади;
  • заклади громадського харчування;
  • різні торговельні заклади;
  • автосалони, заправки;
  • офіси;
  • розважальні заклади.

Насправді, це тільки мала частина. Ми пропонуємо пристрої, які з великою ймовірністю в майбутньому будуть стояти скрізь, стануть основним засобом гігієни рук. Уже сьогодні апарат для дезінфекції рук, повинен стояти у всіх адміністративних установах і в приміщеннях організацій, де існує великий потік людей.

Апарат для дезінфекції рук буде дуже до речі на будь-яких заходах, виїзних сесіях, великих конференціях, де очікується значний приплив гостей. Таким чином, можна не тільки забезпечить належну гігієну, але і вразити партнерів. 

Безконтактній дезінфектор NEOR C2

Дезінфектор для рук NEOR C2, який представлений на нашому сайті, з повною заправкою антисептиком – економить 2 тонни води, незліченну кількість серветок, скорочує витрату електроенергії.

Замовляйте наш дезінфектор для рук – ціна від виробника, можливість брендінгу корпусу під ваше замовлення. 

Протягом дня ми доторкаємося до різних предметів і поверхонь, забруднених мільйонами мікроорганізмів, а потім машинально торкаємося до обличчя і предметів особистого користування. Ризик зараження інфекціями особливо високий у місцях скупчення людей – магазини, аптеки.

У 80% випадків інфекційні захворювання передаються саме тактильно, а не повітряно-краплинним шляхом, тому найкраща профілактика – регулярно мити руки. Однак це не завжди можливо і зручно. 

Для дезінфекції потрібно всього лише помістити руки в безконтактну камеру. 

Основний матеріал NEOR C2 – метал.  

Завдяки сучасному стилю і лаконічній формі апарат впишеться в будь-який інтер’єр. За бажанням замовника можемо адаптувати його до фірмового стилю компанії, нанести логотип. 

Резервуар об’ємом – 5 літрів.

Переваги

  • гарантовано знищується 99,9% потенційно небезпечних для здоров’я мікроорганізмів.
  •  використання автоматичного дозатора шкірного антисептика значно знижує витрату гігієнічних матеріалів – паперових рушників, серветок, миючих засобів; скорочує енерго- і водоспоживання (5 літрів антисептика – приблизно 3300 доз – економлять понад 2000 літрів води).
  • безконтактна обробка; дезінфекція займає лічені секунди; використання – безвідходне.

Апарат для безконтактної обробки рук антисептиком NEOR C2 рекомендується встановлювати в медичних і профілактичних установах, кафе і ресторанах, готелях, торгових і офісних центрах, спортивних клубах, автосалонах і автозаправках, кінотеатрах, на фудкортах і ринках, в місцях проведення різних виїзних заходів.

Щоб замовити безконтактний дезінфектор звертайтесь за номерами вказаними на сайті. Потурбуйтесь про своє здоров’я та безпеку оточуючих вже зараз. Телефонуйте!

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах