Акустичні системи NEOR

Audiosystems Neor

Асортимент акустичних систем ТМ NEOR складається усього з 2 приладів, але вони повністю закривають потреби клієнтів по якості та функціям. Нижче розглянемо детальніше їх характеристики, а зараз поглянемо кому потрібні такі системи і, головне, чим вони відрізняються від звичайних колонок.
Сучасними аудіосистемами цікавляться:

  •  Розважальні заклади. Різні кафе, ресторани, дитячі ігрові парки, кінотеатри. Усі ці заклади об’єднують, приблизно, однакові критерії вибору. На першому місці – якість звуку. На другому – дизайн. Далі йдуть складність використання та зручність установки.
  • Любителі фільмів та музики. Тут мається на увазі, що людина обирає аудіосистему додому. Домашній кінотеатр. Якщо подивитися на пропозиції на ринку, то тут може бути варіація від 1 до 6 колонок для створення об’ємного звуку.
  • Галереї, виставкові центри чи музеї. Аудіо-екскурсії та цікаві розповіді про кожний з експонатів – може стати відмінною рисою, яка привабить більше відвідувачів. Не цікаво слухати чужі розмови та дискусії в музеї, а от розповідь про експонати – чудова ідея.
  • Коворкінги, зали для презентацій та переговорів. Тут головними критеріями вибору є якість звуку та зручність управління. Адже в будь-який момент потрібно зупинити аудіо та обговорити почуте або щось занотувати. Ідеально, коли це можна зробити за допомогою пульта дистанційного керування.
  • Центри надання адмін послуг. Хто стояв хоч раз в такій черзі, зробить усе, щоб більше туди не потрапити. Мало того, що це довго, так ще й на тривалий час в голові лишається відлуння усіх голосів з черги. А акби на фоні грала спокійна музика, а наступного відвідувача запрошували через аудіо-повідомлення, то всі б менше говорили і більше слухали. Пропустити свою чергу ніхто б не захотів.
  • Лікувально-медичні та косметологічні заклади. Деякі, віддають перевагу телевізорам, але інколи це грає злий жарт. Наприклад, прийом у дитячого стоматолога, в коридорі дитина, а по телевізору новини(там зараз взагалі не релаксуючі сюжети). Дитина лякається і лікарю ще важче встановити з нею зв’язок та провести якісно лікування. Інша справа, якщо грає спокійна музика.

Загалом, список цей можна продовжувати ще довго. Пропонуємо зараз перейти, безпосередньо, до розгляду аудіосистем ТМ NEOR і ви самі зрозумієте чому їх тільки дві, а область застосування може буть будь-яка.

Саундбар NEOR SR100 Plus

Являє собою 34” звукову панель Deep Bass: звукова панель має повночастотний гучномовець потужністю 40 Вт (4 * 10 Вт) і 2 басові мембрани з чітким стереозвуком. Не спотворює звук навіть при максимальній гучності.
Він є повноцінним аналогом домашнього кінотеатру, адже система об’ємного 3D звуку: розроблена за технологією DSP для чіткості та точності. Підтримує 3 режими звуку: режим новин, режим музики, режим фільму.
Підключити його можна двома способами: бездротове або дротове підключення. Приєднати звукову панель до інтерактивної панелі, смарт-телевізора, або інших мобільних пристроїв за допомогою вбудованого приймача Bluetooth. Soundbar також оснащений допоміжним роз’ємом 3,5 мм, портом USB та оптичними/коаксіальними/RCA-підключеннями, що працює з більшістю пристроїв.
Як ми писали вище, оптимально коли керувати аудіосистемою можна з пульту. Саундбар укомплектований інфрачервоним пультом дистанційного керування, який забезпечує його максимально комфортне використання.
Наступний пристрій з розділу аудіосистем – NEOR MeetingPod S4K. Надзвичайно крута річ.

 

Він має вбудовані: HD-камеру, мікрофон, гучний динамік, DSP та аудіо обробка чіпа.
Для тих, кому окрім звуку потрібен ще й відео-зв’язок. MeetingPod підтримує 4K (ultra HD), 1080p (full HD) і 720p (HD) або зображення буде відповідати якості монітору.
Поле зору 120°. Має широке поле зору, тож усі в приміщенні можуть потрапити в її об’єктив.
Bluetooth. Підключайтесь до пристрою через bluetooth і насолоджуйтесь аудіо дзвінками.
Всебічне підсилення звуку. Вбудований високочутливий мікрофон. Вбудоване кругове підсилення звуку на 360 градусів. Відстань може досягати 5 м.
Вбудований гучномовець. Вбудований потужний динамік, який дає можливість повноцінно працювати від 5 до 10 осіб. Управління AGC та покращення якості звуку.
USB. Легко підключається до ПК і немає потреби встановлювати додаткове програмне забезпечення.
Легка установка. Швидко підключається та забезпечує краще рішення для відео конференції.
Декілька варіантів установки. Можна встановити S4K на стіл, стіну та будь-яку горизонтальну поверхню або закріпити на інтерактивну панель.
Цінова політика цих приладів значно відрізняється, тому перед покупкою, задайте собі питання «Для яких цілей ви плануєте використовувати цю аудіосистему протягом наступних 10 років?»

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах