7 причин купити зволожувач повітря

7 prychyn kupyty zvolozhuvach povitrya

Осінь. Опалювальний сезон і знову почнуться проблеми з вірусними інфекціями та швидкістю їх розповсюдження через сухе повітря в приміщеннях, а провітрювати вже не так хочеться, як це було влітку.  Влітку проблем із вологістю повітря практично немає. До приміщення його надходить достатня кількість, і волога перебуває у нормі. Холод за вікном змушує нас ховатись у тепло, а опалювальні прилади “спалюють” вологу, якої й так небагато. Почуття свіжості нам дає не холод, а норма вологості, яка є важливою для комфортного самопочуття людини. Є низка способів вирішити цю проблему, але найшвидше це зроблять зволожувачі для повітря. Які, також, можуть бути аромалампами, обігрівачами або, просто, гарним доповненням інтер’єру.  Ось сім вагомих причин, чому варто купити зволожувач повітря.

  • Покращення здоров’я дихальних шляхів. Сухе повітря може викликати подразнення слизових оболонок, що призводить до кашлю, нежиті та інших проблем з диханням. Зволожувач допомагає зберігати оптимальний рівень вологості, зменшуючи дискомфорт та ризик захворювання. Збільшення вологості повітря може сприяти полегшенню дихання. Вологе повітря робить повітря менш подразнюючим для легенів, що особливо корисно для людей з респіраторними захворюваннями, такими як астма або хронічна хвороба легень.
  • Зниження сухості шкіри і очей. Сухе повітря може призводити до дратування шкіри та сухості очей. Зволожувач робить повітря більш комфортним для шкіри, допомагаючи уникнути цього негативного впливу. Це особливо актуально для людей, які довгий час проводять за екранами моніторів. Пам’ятаємо про дистанційне навчання. Діти й так негативно реагують на сухе повітря, а потрібно ще врахувати час, який зараз діти проводять за екранами. 
  • Підтримка здорового сну. Вологе повітря сприяє здоровому сну. Якщо ви маєте проблеми з невисокою якістю сну або розладами сну, зволожувач може допомогти вам в цьому. Якщо у ваш зволожувач можна додавати ефірні олії, то сон буде на порядок міцнішим.
  • Зменшення кількості пилу. Незалежно від того, в якому приміщенні ми знаходимося, пил – це невід’ємна частина нашого життя. Десь її більше, десь менше, але вона є скрізь. Чи допомагає зволожувач повітря від пилу? Так. Частинки пилу легко насичуються вологою, стають важкими та осідають. А це означає, що людина її не вдихає, пил залишається на поверхні. Якщо вологи недостатньо, вона продовжує літати. Це може провокувати напади астми та бронхоспазми у людей з алергією та астмою.
  • Економія на опаленні: Вологе повітря відчувається тепліше, ніж сухе. Зволожувач може допомогти вам знизити витрати на опалення, зберігаючи тепло у вашому приміщенні. Якщо ж режим опалення ви не впливаєте, то вологе повітря дасть вам можливість відчувати більш теплий мікроклімат, ніж за тих же умов, але з сухим повітрям
  • Зменшення ризику застуд: Вологе повітря може запобігти поширенню вірусів та бактерій, знижуючи ризик захворювання на застуди та грип.
  • Покращення загального комфорту: Нарешті, зволожувач робить ваше приміщення більш комфортним для перебування. Він допомагає вам відчувати себе краще і більш енергійними впродовж усього дня.

Отже, вологість повітря грає ключову роль у нашому комфорті і здоров’ї. Зволожувач повітря – це простий, але надзвичайно корисний пристрій, який може позитивно впливати на ваше самопочуття. Нехай ваша домівка стане комфортнішою та здоровішою завдяки зволожувачам повітря NEOR.

Асортимент налічує 4 моделі, кожна з яких, поєднує у собі відразу декілька пристроїв. 

NEOR FLAME AROMA 2ML6 WT – це відразу зволожувач повітря + світильник + аромалампа

NEOR HUMI 4ML8 WT – це обігрівач + зволожувач + світильник

NEOR HUMI 8ML1 WT – це зволожувач з візуальним ефектом + світильник

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах