5 способів використання документ-камери в класі

Документ-камери – чудовий інструмент для вчителів. Вони дозволяють вчителям брати те, що раніше було індивідуальним завданням, і перетворювати їх у класні завдання, створюючи більше обговорення, взаємодії і підтримки уваги учнів. 

Регулярне використання документ-камери на уроці підвищує інтерес до теми обговорення у школярів. Це відбувається за рахунок візуалізації проблеми та методів її вирішення. Таким чином, дітям легше перенести отримані теоретичні знання на практику та модифікувати їх в залежності від потреб.

Ми прихильники використовувати документ-камеру в обговоренні робочих питань та спілкуємося із вчителями, які регулярно використовують її на уроках. Найбільшим попитом користується документ-камера NEOR S1000A3

Якщо ви поки не знаєте всіх можливостей документ-камер та на можете придумати способи її застосування саме на вашому уроці, читайте нижче.

Ми зробили підбірку із 5 методів, найбільш розповсюджених та часто використовуваних.

Графічний інструмент

Все, що пов’язано із зображеннями, моделями графіками та іншими графічними елементами можна розмістити під об’єктив документ-камери та демонструвати на велику аудиторію. Це логічно. А ще в ході обговорення, дослідження можна створювати вже нові, та додавати їх до готового проекту. Достатньо просто сфотографувати зображення за допомогою документ-камери та зберегти його у відповідне місце. 

Такий підхід  дає можливість використовувати напрацьовані моделі, щороку їх доповнюючи. 

Для такого виду роботи добре підходять статистичні дані, дослідження, результати, яких змінюються щороку. 

 Інструмент підсвічування

Учні завжди запитують: “Яка це сторінка?” Використовуючи документ-камеру, можна легко показати сторінку школярам і виділити область, де вони повинні дивитися. Це допомагає при обговоренні образів чи архітектурних пам’яток. Набагато складніше це робити без зображення або коли воно лише в одному екземплярі і відсутня документ-камера для демонстрації.

Інструмент перевірки тесту

Коли ваші учні виконали тестове завдання, а вам потрібно швидко перевірити його та обговорити проблемні питання, використайте документ-камеру. Перевірте декілька робіт, а потім проведіть обговорення відповідей з демонстрацією правильного варіанту та матеріалом, що його підтверджує. Це одночасно перевірка знань і робота над помилками. Кожен учень буде знати де допустив помилку. І наступного разу точно відповість вірно.  

документ-камера в школі

Інструмент відображення

Кожен роздатковий матеріал, який ви використовуєте, тепер легко відобразити копію на дошці для учнів. Звісно, що це стосується колективної роботи. Тому, на жаль, документ-камера не може повністю замінити картки та інший роздатковий матеріал. А для колективної роботи підходить якнайкраще. 

Інструмент обговорення

Наші клієнти поділилися своїм досвідом роботи з документ-камерою. Замість того, щоб кожен учень відповідав вголос, викликають до дошки декілька учнів. Ті пишуть ключові аспекти своєї відповіді, далі кожен учень додає своє і аргументує, чому саме так.  Це робить обговорення тем набагато простішим та вигіднішим у залученні для всіх учнів класу. 

Такий прийом візуальної, колективної роботи стимулює учасників навчального процесу до дискусії та обгрунтованих відповідей.

Серед асортименту продукції NEOR™ можна підібрати підходящу документ-камеру. Прилад, який відповідав би всім вимогам та потребам навчального процесу. 

Для більш детальної консультації телефонуйте за номером, що вказаний на сайті. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах