5 причин купити документ-камеру в школу

Документ-камери повільно стають популярним інструментом у школах та університетах, і на це є вагома причина. Особливо в теперішній ситуації з дистанційним навчанням.  Цей тип технології може допомогти школярам, вчителям та працівникам дати більш чіткий доступ до інформації та покращити програми навчання.

Але не всі поки усвідомлюють на скільки це корисна та потрібна річ у сучасній школі, тому й купують їх рідко. Ось перелік вагомих причин, чому слід купити документ-камеру для свого закладу.

  1. Дозволяє покращити видимість, гнучкість та доступність. Існує цілий ряд можливостей та переваг, які може надати документальна камера. Наприклад, використання док-камери може дати учням краще переглянути будь-які предмети чи документи, які ви хочете їм показати, особливо до найдрібніших деталей на аркуші паперу або на предметі. У великих лекційних залах та великих аудиторіях це особливо важливо та корисно. Деякі візуальні презентатори мають вбудований мікрофон, який допомагає не тільки проектувати документи, але й голос.

Крім того, документ-камера дозволяє вчителям та учням представляти набір масивів документів та предметів. Окрім паперів, документ-камера також може показувати тривимірні об’єкти – від артефактів до 3D-моделей. До деяких моделі можна підключати інші пристрої, такі як ноутбуки, планшети, камери та багато іншого через HDMI, що знімає потребу в додатковому обладнанні для класу.

  1. Портативна для додаткової зручності. Існує велика кількість моделей документ-камер, які є портативними, які можна встановлювати в декількох аудиторія протягом дня. Всі документ-камери NEOR легкі та ефективної камери, які можуть дати вчителю більше контролю над тим, де розмістити камеру, а також, де зберігати її після використання. Це може забезпечити краще управління обладнанням у кількох класах, особливо якщо бюджет не передбачає документ-камеру для кожної кімнати.
  2. Виступає як інструмент тактильного навчання. Молодші школярі можуть скористатися тактильним аспектом навчання, а документ-камери можуть дати їм простий спосіб зробити це. Учні не тільки навчаться використовувати нові технології, але робота з камерою та показ її можливостей дозволять покращити досвід навчання, особливо для учнів, які найкраще навчаються при практичній роботі та презентаціях. Документ-камера ефективна при навчанні дітей письму і виправлення дисграфії. 
  3. Дозволяє легко створювати відео-уроки. Це може бути особливо корисним для освітян, які хочуть записати свої уроки з метою суворої економії, або для того, щоб мати доступні конспекти та лекції для студентів, які хворі або у відпустці. А також, для таких ситуацій, як зараз – дистанційне навчання. Всі моделі документ-камер NEOR мають можливість робити фотографії та створювати відео, що робить процес запису уроку легкими та ефективними.
  4. Дозволяє легко сканувати та збирати файли. Багато аудиторій та навчальних центрів можуть скористатися можливістю документ-камери для легкого сканування та збереження файлів. Всі документ-камери NEOR в комплекті мають спеціальне програмне забезпечення. Воно дозволяє зробити подання документів та їх організацію простим, без необхідності вивчати нову систему категоризації. До речі, наше програмне забезпечення україномовне, тож при формуванні документації на проект чи тендерну закупівлю. радимо зазначити це. Крім того, документ-камери можуть допомогти доповнити звичайні завдання відсканованим матеріалом. Вам не потрібно створювати безліч копій для всього класу. Тому вони економлять час і гроші.

Загалом, документ-камери можуть допомогти зменшити загальні витрати на документальне забезпечення класу, слугуючи багатофункціональним технічним інструментом у класі. Крім того, ці камери можуть дійсно покращити розуміння та навчання як для студентів, так і для вчителів. Щоб дізнатися більше про документальні камери та різні моделі, які ми пропонуємо,  зв’яжіться з нами. Ми допоможемо вам знайти документ-камеру, яка відповідає потребам вашої школи.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах