3D-принтер з відкритим корпусом уже доступний для замовлення

3D-принтер NEOR SPECIAL

Днями ми отримали довгоочікувану поставку 3d-принтерів. Серед них є новинка. Вона суттєво відрізняється від попередніх моделей, бо має відкритий корпус і широкий набір робочих матеріалів – PLA, PLA +, ABS,TPU, РС, PETG, Nylon та інші.

Переваги 3D-принтеру NEOR SPECIAL:

  • Великий обсяг друку. Робоча область 300х300х400 мм. 
  • Зручність у використанні: завдяки відкритому корпусу користувачі можуть легко спостерігати процес друку та вносити необхідні коригування.
  • Можливість використання різних матеріалів: PLA, ABS, PETG, Nylon та багато інших.
  • Простота обслуговування: завдяки доступності компонентів та елементів принтера, обслуговування та ремонт 3D принтера з відкритим корпусом стає більш простим та швидким.
  • Можливість модифікації.
  • Керування з сенсорного екрана.

3D-принтер NEOR SPECIAL постачається у розібраному стані, але з детальною інструкцією по зборці та налаштуванню. Він має металеву раму. Робоча платформа з підігрівом, також вона підтримує автоматичне вирівнювання. Для управління принтером на передній панелі розміщено 4,3-дюймовий сенсорний екран. Робоча пластина, що знімається має підігрів.

Функціональна модель, яка використовує спосіб друку FDM, що дозволяє отримати високоякісний результат за короткий час. 

Трохи технічної довідки))

FDM розшифровується як Fused Deposition Modeling, іноді також відоме як FFF – Fused Filament Fabrication. 3D-друк FDM належить до сімейства екструзійних технологій. У FDM продукт створюється шляхом вибіркового нанесення розплавленого матеріалу заздалегідь заданим шляхом. Це наплавлення виконується шар за шаром, і матеріали, що використовуються тут, є термопластичні полімери, які випускаються у вигляді ниток.

Для забезпечення якісного друку, модель оснащена автоматичним вирівнюванням, яке допомагає уникнути викривлення друку. Датчик наявності нитки дозволяє уникнути зупинки процесу друку, якщо нитка закінчилася. Безшумний привід забезпечує комфортну роботу з принтером без неприємних звуків. Діагностика помилок дозволяє вчасно виявити проблему та швидко її вирішити. Незалежно від того, чи переривається електропостачання, принтер має функцію відновлення електроживлення, що дозволяє продовжувати процес друку після відновлення електропостачання.

Використовувати даний принтер потрібно у добре провітрюваних приміщеннях. Принтери із закритим корпусом мають вбудовані фільтри, тому їх дозволяється встановлювати у класах та офісних приміщеннях. З відкритим корпусом – ситуація інша. 

Як працює принтер з FDM технологією?

Етап 1. Ви повинні мати готову 3D-модель для друку. Ви можете створити її самостійно в програмі або знайти готову на незліченних ресурсах в інтернеті.

Етап 2. Процес починається із завантаження пластикової нитки. Ці нитки є матеріалом для друку FDM. Нитка подається в екструдер, коли температура друкуючої голівки досягає точки плавлення конкретної нитки. Температура відрізнятиметься залежно від вибору матеріалів у 3D-принтерах FDM.

Етап 3. Тепер, коли ви вибрали файл і завантажили матеріал у 3D-принтер, починається моделювання методом наплавлення.

Один шар за іншим, матеріал наноситься відповідно до 3D-дизайну, який був введений у 3D-принтер FDM. Після кожного шару відбувається охолодження термопласту за допомогою вентиляторів, прикріплених до екструзійної голівки.

Після завершення кожного шару платформа опускається, звільняючи місце для нанесення наступного шару. Наступний шар накладається на попередній, і весь процес триває, доки вся тривимірна деталь не буде роздрукована повністю.

Ось так, на ваших очах, створюється магія. Долучайтесь до спільноти чарівників і ви, замовляйте 3д-принтер NEOR за номером, що вказано на сайті. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах