3D-принтер для STEM-освіти

3D-принтер для STEM-освіти

Відмінний пристрій для підвищення рівня STEM, 3D-принтер для школи може стати потужним інструментом.

Він здатен поєднати творчі здібності з предметами науки, техніки та математики (STEM). 3D-принтер швидко стає секретною зброєю прогресивного вчителя.

Додайте до цього досвід, який школяр отримує відносно нових технологій із далекосяжними промисловим застосуванням з плином часу. Переваги впровадження 3D-принтерів у конкретні навчальні програми очевидні.

Це, звичайно, якщо розробити вірну концепцію просторового навчання. Удосконалювати свої навички та знання від початківця до професіонала.   Вчителі мають детально розповісти про сфери застосування та перспективи використання 3D-моделей. Учень, окрім звичайної цікавості, має знати, де в житті йому знадобляться навички тривимірного друку. Вибір правильного 3D-принтера для школи та інших освітніх закладів може стати проблемою.

Деякі виробники роблять процес освоєння навичок тривимірного друку максимально комфортними. Пропонуючи широкі допоміжні матеріали для викладачів: відео-інструкції, посібники, програми та навіть готові макети, плани уроків, ідеї. Інші створюють чудові машини з усіма функціями, які користувачі хотіли б бачити у своєму принтері.

А ще є відмінності в самих принтерах. Одні мають закритий корпус, інші відкритий. Мають різні робочі області та точність калібрування. Додаткові функції: керування через Wi-fi, термостабілізація підложки та багато іншого.  Поле величезне. Але, потрібно, враховувати фактор безпеки при виборі прибору для свого класу, адже принтери відкритого типу мають використовуватися з системою вентиляції та очищення повітря.  

І ми прекрасно усвідомлюємо потенційні витрати на оснащення класу достатньою кількістю 3D-принтерів. 

Що робить хороший освітній 3D-принтер?

Простота використання, безумовно, особливо серед молодших школярів та початкових користувачів. Якщо вони не можуть керувати принтером, вони не будуть натхнені чи навчитися чомусь, тому простота є пріоритетом номер один. 3D-принтери для школярів повинні бути безпечнішими (мати закритий корпус) та простішими. Тоді як студенти, можуть навіть самостійно зібрати принтер. Але ж питання безпеки залишається відкритим, у цьому випадку. 

Більш того, надійність. Вчителі не можуть викладати, виправляючи непрацездатність принтера – будь-який навчальний 3D-принтер повинен працювати стабільно. Або вчитель точно має знати куди звернутися у випадку поломки. Тобто виробник повинен надавати гарантійне та післягарантійне обслуговування. 

3D-принтери підходять не тільки для освітніх цілей, а ще й  для розвитку чи гри дітей поза школою. Та найбільш вони потрібні все ж для шкіл та STEM-освіти.

Переваги 3D-принтерів у школах:

  • Робить навчання інтерактивним та активним : на відміну від вивчення підручника чи перегляду лекції, за допомогою 3D-друку учні  взаємодіють із машинами та беруть участь у друкуванні. Більш старші школярі можуть, навіть, самостійно розроблювати моделі для друку.
  • Заохочує розуміння реального світу : більша частина того, що викладають у школах, є теоретичною.  Дітям цікавіше бачити результати та ефекти перед собою. Наявність справжнього 3D-принтера створює реальні деталі краще, ніж абстрактні теорії, і допоможе набагато краще розвинути інженерні навички та просторовий інтелект школяра. Що надзвичайно важливо для здобуття майбутньої освіти.
  • Цікавіше: технологія крута, і якщо учням буде цікаво, вони навчаться швидше. Недарма, всі дослідження та спостереження показують, що STEM-освіта ефективніша від класичної.

Вирішили детально познайомитися з характеристиками 3D-принтерів? Тоді Вам сюди.  Якщо з’явилися якісь питання чи потрібна додаткова консультація, обов’язково телефонуйте.  Спеціалісти роз’яснять всі нюанси і дадуть відповіді на Ваші питання.

 

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах