Про NEOR

Сучасність вимагає діяти.
Людині XXI століття необхідні прогресивні рішення у світі технологій.На початку 2018 року керівництвом ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”, було прийняте рішення про необхідність введення нового бренду — NEOR [ніор], продиктоване вимогами сучасного ринку.

Назва “NEOR” розшифровується, як “new era of reason”, що в перекладі українською — “нова епоха розуму”, час удосконалити способи досягнення мети завдяки технологіям.

Основними позиціями в асортименті NEOR на даний час є: документ-камери та ламінатори, товари спрямовані на освіту та бізнес.
Ми впевнені, що кожний продукт повинен володіти необхідним функціоналом, бути ергономічним, зрозумілим та доступним для споживача.
Бажання задовольнити всі потреби у сучасній та якісній техніці надихають нас постійно шукати ідеї для збільшення асортименту товарів.
То ж слідкуйте за нашими новинами та розповідайте про NEOR друзям у соціальних мережах (https://www.facebook.com/neor.com.ua/reviews/), або залиште свій відгук на сайті. Нам важливо почути вашу думку та ставати краще кожного дня.

За результатами незалежної комплексної програми ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», на підставі фінансово-економічних показників — ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ», яке працює під ТМ «Intboard» та «NEOR» присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2018» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!Зірка Якості 2018

Ставши переможцем в національному рейтингу, компанія не тільки продемонструвала конкурентні переваги, а й заявила про себе як про надійного та перспективного партнера.

Наш дружній колектив щиро вдячний усім партнерам і клієнтам за довіру та плідну співпрацю.

Бажаємо всім нам розвитку й натхнення в 2019 році!