Документ-камера & документообіг

Документ-камера і документообіг – це не тільки споріднені слова, це невідємні частини сучасних нотаріусів, землевпорядників, бібліотекарів та взагалі усіх, хто має справу зі стосами документів.

Діджиталізація держави йде шаленими темпами і зрозуміло чому. Просимо вибачення, але фраза “рукописи не горять” виявилася неправдою. Горять. Отже, потрібно мати електронну версію документів, щоб почуватися впевнено.

Ще до появи “Дії”, багато хто мав фото документів в телефоні, щоб у потрібний момент їх можна було роздрукувати.

Багато з нас пам’ятають, а деякі ще й досі живуть в ері сканер+FineReader чи аналогічний додаток. Години біля сканеру, а потім довге розпізнавання документу в додатку і обов’язково потрібно перевірити текст. Багато елементів не розпізнавало і доводилося друкувати самостійно. Все, досить жахів.

Сучасні прилади та програмне забезпечення здатні перетворити оцифрування документів у приємне заняття. Так, дійсно, приємне.

Все просто. 

  • Дістаєте з коробки коврик з розміткою (він йде у комплекті з усіма документ камерами NEOR).
  • Розміщуєте на ньому камеру та документ, відповідно до розмітки.
  • Підключаєте док. камеру до ноутбуку.
  • Підключаєте камеру до мережі живлення. Запускаєте на ноутбуці програмний додаток для сканування (отримаєте у комплекті з камерами NEOR  на флешці) і починаєте працювати.

Кому перш за все потрібно звернути увагу на документ-камери?

  • Нотаріальні та судові системи;
  • медичні заклади;
  • заклади освіти;

Загалом, цей список можна продовжувати довго, бо навіть вдома документ-камера допоможе організувати побут, особливо, коли у вас діти-школярі.

Але зараз пропонуємо розібрати найбільш багатий на папери напрямок – Нотаріат.

Навіщо пересічному нотаріусу документ-камера?

  1. Економія часу. Часу на пошук потрібного документу, часу на його редагування, часу на перевірку та затвердження і ще купу процедур, які відбуваються з документами в нотаріуса або суді. З електронним документообігом пошук будь-якого документу займає лічені хвилини, навіть серед терабайтів інформації. Тепер давайте згадаємо той нескінченний пошук одного папірця серед стосів тек. Знайомо. 
  2. Надійність та довговічність зберігання. Звісно, зараз знайдуться ті хто скаже, що хакери легко ламають бази даних і тому потрібно зберігати усе в паперовому вигляді. На це у нас лише одна відповідь: хакерів набагато менше ніж факторів, які псують документи. Від банального: залишив на столику у кафе до пожежі. Що ж стосується установ, де зберігається велика кількість документів, то мати електронні копії вони зобов’язані. 
  3. Демонстрація документів. Для суддівської системи найкращого варіанту, ніж документ-камера не існує. Замість робити десятки копій та роздавати усім учасникам для ознайомлення – достатньо вивести зображення на інтерактивну дошку чи іншу поверхню і можна починати обговорення. Для нотаріусів вигода від використання документ-камери у процесі формування договорів та інших юридичних документів не менша. 

Підводячи підсумки з усього прочитаного, можна зробити висновок, що документ-камера це сучасний та над корисний пристрій при роботі з паперами. І чим більше робочого часу пожирає у вас рутинна робота з документами, тим скоріше ви маєте обрати собі сучасну документ-камеру на сайті neor.ua